Bosch Bursa Dizel fabrikası ikinci kez EFQM Mükemmellik Ödülü’nü kazandı

Bosch Bursa Dizel Fabrikası, 28 Ekim'de Paris'teki Louvre Müzesi'nde düzenlenen Ödül Töreninde...

30.10.2008 - 11:16 | MediaCat

Bosch Bursa Dizel Fabrikası, 28 Ekim’de Paris’teki Louvre Müzesi’nde düzenlenen Ödül Töreninde 2008 EFQM Mükemmellik Ödülü’nü aldı.

Bosch böylelikle, iş mükemmelliği konusundaki en prestijli Avrupa Kalite Büyük Ödülünü iki kez alan ender kuruluşlardan biri oldu. Bosch Bursa Dizel Fabrikası, uluslararası deneyime sahip EFQM değerlendiricileri tarafından “Büyük Ölçekli – Kâr Amacı Güden Özel Şirket” kategorisinde Liderlik, Politika ve Strateji, Çalışanlar, İşbirliği ve Kaynaklar, Süreçler, Müşteri Sonuçları, Çalışan Sonuçları, Toplumsal Sonuçlar, Temel Performans Sonuçlarından oluşan 9 kriter çerçevesinde değerlendirildi. Bosch Bursa Dizel Fabrikası bu kriterlerde mükemmel ve üstün sonuçlar elde ederek, EFQM Mükemmellik Ödülü’nü ikinci kez kazanmayı başardı. Fabrika, buna ek olarak, “Tedarikçi Gelişimi” ve “Süreçler ve Veriler ile Yönetim” konularında rol modeli olarak görüldüğü için Başarı Özel Ödüllerine de layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.