Borusan Telekom’a yeni genel müdür

Bir süredir Borusan Telekom Genel Müdür Vekili ve Operasyon Direktörü olarak görev yapmakta olan

07.02.2008 - 10:21 | MediaCat

Bir süredir Borusan Telekom Genel Müdür Vekili ve Operasyon Direktörü olarak görev yapmakta olan Mehmet Başer, asaleten Borusan Telekom Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Mehmet Başer, geçtiğimiz ay Hindistan’ın önde gelen telekomünikasyon firmalarından Dhanus Technologies tarafından satın alınan Borusan Telekom’u küresel hedeflerine taşıyacak.

1968 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Başer, 1987 yılında İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun oldu. 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Fizik Lisans, 1995 yılında da Vanderbilt Üniversitesi Owen Graduate School of Management bölümünden MBA derecelerini elde etti.

İş hayatına 1995 yılında ABD’de başlayan Mehmet Başer, 1995-1996 yıllarında American Power Conversion’da Satış Yöneticisi, 1997-1998 yıllarında PricewaterhouseCoopers’da Kurumsal Finansman Danışmanı olarak çalıştı. Daha sonra McKinsey & Company Istanbul ofisine katılarak operasyonel iyileştirme, strateji geliştirme ve organizasyon konularında yönetim danışmanlığı yaptı.

Başer 2001 yılında Borusan Teknoloji bünyesine Stratejik Projeler Müdürü olarak katılarak şirketin kurumsal risk sermayesi yatırımlarıyla ilgili projelerinde görev aldı. 2003 yılından bu yana Borusan Telekom ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’de çeşitli üst yönetim görevlerinde bulunan Mehmet Başer, Aralık 2006’dan bu yana da Müşteri Operasyonları, Network ve IT bölümlerinden sorumlu Operasyon Direktörü olarak görevini sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.