Borusan Otomotiv’de yeni bir isim

Borusan Otomotiv BMW Group Distribütörlüğü Şirketi'nin Genel Müdürlüğü ve Yönlendirme Komitesi Üyeliği'ne...

26.11.2008 - 15:12 | MediaCat

Eşref Biryıldız 24 Kasım 2008 tarihi itibariyle Borusan Otomotiv BMW Group Distribütörlüğü Şirketi’nin Genel Müdürlüğü ve Yönlendirme Komitesi Üyeliği görevine getirildi.

Eğitimini 1973 yılında Darüşşafaka Lisesi ve 1977 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan Eşref Biryıldız, iş hayatına 1981 yılında Mercedes-Benz Türk AŞ’ de başlamıştır. 2000 yılına kadar parça, servis, otobüs satış, tüm ticari vasıtalar satış ve pazarlama konularında çeşitli görevlerde bulunan Eşref Biryıldız, 2000 yılında aynı şirketin Direktörler Kurulu Üyesi ve Pazarlama-Satış Direktörü olarak atanmıştır. 2007 yılına kadar Mercedes-Benz marka otobüs, kamyon, otomobil ve hafif ticari araçların yanı sıra Chrysler, Jeep ve Dodge markalarının Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri sorumluluğunu da üstlenmiş olan Biryıldız, 2003-2007 yılları arasında Otomotiv Sanayi Derneği OSD’ nin Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla yürütmüştür.

1954 doğumlu olan Eşref Biryıldız İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.