Borsa İstanbul’dan ‘Borsa Muhabirliği Eğitimleri’

Borsa İstanbul, Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile 4 farklı konu başlığında bir dizi eğitim düzenliyor.

08.04.2014 - 11:39 | MediaCat

Borsa İstanbul, Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile 4 farklı konu başlığında bir dizi eğitim düzenliyor.

Borsa İstanbul ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile kurulan Finans Uygulamaları Araştırma Merkezi, ekonomi medyası çalışanlarına yönelik 4 farklı konu başlığında bir dizi eğitim düzenliyor.

Borsa İstanbul binasında yapılacak ilk eğitim 11 Nisan 2014 Cuma günü, Borsa İstanbul Kütüphanesinde gerçekleştirilecek. Bir sertifikasyon eğitimi olarak tasarlanan ve Borsa İstanbul Uzmanları ile Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyeleri tarafından verilecek dersler tam gün sürecek.

Saat 09.30’da başlayacak ‘İdeal Yatırım Kavramı−Sermaye Piyasasında Yatırım Araçları’ başlıklı ilk eğitimi, Boğaziçi Üniversitesi ve Borsa İstanbul’un ortak kurmuş olduğu Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi (CARF) üyesi Dr. Neslihan Yılmaz verecek.

18 Nisan Cuma, 25 Nisan Cuma ve 30 Nisan Çarşamba tam gün yapılacak olan eğitimleri tamamlayacak medya mensuplarına ‘Borsa Muhabirliği Sertifikası’ verilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.