Bonus’un yeni reklam yüzü Ozan Güven

Garanti Bankası, bankacılık ürünleri ve alt markası Bonus Card için yeni reklam kampanyalarına başladı.

07.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası, bankacılık ürünleri ve alt markası Bonus Card için yeni reklam kampanyalarına başladı.

"Garantisiz Kimse Kalmasın" sloganının kullanıldığı reklam kampanyanın kahramanları 4 animasyon karakteri; köpek, eşek, kumru ve tavuk, “Garantili Dostlar” olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Kahramanlar “Garantisiz kimse kalmasın bizce” diyerek vatandaşların ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenerek, Garantili olurlarsa hayatlarının nasıl kolaylaşacağını anlatıyor, onları en yakın şubeye götürerek Garanti’yle tanıştırıyor.

Garantili Dostlar, 2012’de de devam edecek yeni kampanya kapsamında, TV ekranları, gazeteler, otobüsler, duraklar ve şubelerde; herkese Garantili olmanın faydalarını anlatacak.

Kahramanlardan köpeği Haluk Bilginer, eşeği Ozan Güven, tavuğu Nihal Yalçın ve kumruyu Hasibe Eren seslendiriyor.

Bonus’un yeni yüzü Ozan Güven

“Bonus Kafa” ile halk kahramanı konseptini birleştiren Bonus’un yeni reklam kampanyası da başladı. Kampanyada, Bonus Kafa karakterini Ozan Güven canlandırıyor. Karakteriyle Bonus markasıyla örtüşen Güven, reklam filminde, bir kahraman olarak dağıttığı bonuslarla halkın dertlerine derman oluyor. Televizyon filmleri, gazete ilanları, raket ve bilbordlar aracılığıyla tüketiciyle buluşan kampanyayı Alametifarika hazırladı. Keyifli ve eğlenceli reklam filminin yönetmenliğini ise Türkiye’de animasyon filmlerinin tanınmış ismi Turgut Akaçık yaptı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.