Bonus Card, MEB ve TURMEPA ile Haliç’i temizledi

Garanti Bankası’nın doğa dostu kredi kartı Çevreye Duyarlı Bonus Card, 4 Haziran Dünya Çevre Günü’nde...

04.06.2008 - 12:29 | MediaCat

Garanti Bankası’nın doğa dostu kredi kartı Çevreye Duyarlı Bonus Card, 4 Haziran Dünya Çevre Günü’nde, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve TURMEPA tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen projeye destek oldu.

İnsanların çevre duyarlılığını artırmayı amaçlayan proje kapsamında; İstanbul’daki 1.200 öğrenci ve deniz gönüllülerinin yanı sıra Garanti çalışanlarının kurduğu Sualtı Kulübü’nden iki dalgıcın katılımıyla, Haliç’in Sütlüce semtinde kıyı ve sualtı temizliği gerçekleştirildi.

Etkinlikle; küresel ısınma ve denizlerdeki hayatın yok olması riskiyle birlikte suyun artan önemine dikkat çekilerek, gelecek kuşakların susuzluk tehlikesine karşı bilinçlendirilmesi amaçlandı. Türkiye’deki 16 milyon ilköğretim ve lise öğrencisi, insanların suyun önemini anlaması, suların kirletilmesinin önlenmesi için planlanan “Temiz Sular, Temiz Türkiye” kampanyası için harekete geçirildi.

Türkiyenin doğa konusunda en duyarlı kurumları arasında yer alan Garanti Bankası tarafından, doğanın korunmasına katkıda bulunmak isteyen kredi kartı kullanıcıları için sunduğu Çevreye Duyarlı Bonus Card, Çevre sorunlarına duyarlı tüketicilerin doğru projelere bağış yapmalarına aracı olmanın yanında çevre bilincini arttırmak için de çalışmalara imza atıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.