Black Swan, Audi’ye 2.5 milyon hasılat sağladı

Digital Cinema Media (DCM)'nın verilerine göre, Audi'nin yeni reklamı, Zoraki Kral (The King's Speech) ve Siyah Kuğu (Black Swan) gibi son dönemlerin yüksek hasılatlı filmleriyle birlikte sinema salonlarına girince 2.5 milyon kişi tarafından görüldü.

04.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Digital Cinema Media (DCM)’nın verilerine göre, Audi’nin yeni reklamı, Zoraki Kral (The King’s Speech) ve Siyah Kuğu (Black Swan) gibi son dönemlerin yüksek hasılatlı filmleriyle birlikte sinema salonlarına girince 2.5 milyon kişi tarafından görüldü.

Reklam filminde gri, siyah, mavi spotların insan beynine, insan beyninin çarklara ve çarkların bir arabaya dönüştüğü gösteriliyor. Reklamın arka planında tekno-dans müzik kullanılıyor ve sonunda "Audi A7 Sportsback: Hayal gücü mühendislikle buluştu" sloganı kullanılıyor.

BBH tarafından yaratılan reklam özellikle sinema salonlarında iyi bir ses düzeniyle  yüksek hasılatlı filmlerden önce gösterildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.