Bir sponsor daha desteğini çekti

Sponsorluk anlaşmalarının getirisiyle dünyada serveti 1 milyar doları aşan ilk sporcu unvanına sahip olan ünlü golfçü Tiger Woods’dan...

01.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Sponsorluk anlaşmalarının getirisiyle dünyada serveti 1 milyar doları aşan ilk sporcu unvanına sahip olan ünlü golfçü Tiger Woods’dan bir sponsor daha desteğini çekti.

ABD’nin en büyük telekom ve internet firması AT&T’den yapılan açıklamada, ”Tiger Woods ile olan sponsorluk anlaşmamızı sona erdiriyoruz ve ona gelecekte şan diliyoruz” denildi. Dallas merkezli şirket, Woods ile yollarını niçin ayırdıkları ya da yaptıkları anlaşmanın miktarı hakkında ayrıntı vermedi.

AT&T, geçen yıl 27 Kasım’da Florida’daki evinin yakınında geçirdiği gizemli kazanın ardından çok sayıda evlilik dışı ilişkiye girmek suçlamasıyla karşı karşıya kalan Tiger’a sponsorluk anlaşmasını çeken son şirket oldu.

Daha önce danışmanlık firması Accenture, traş bıçağı firması Gillette ve İsviçreli saat markası Tag Heuer, Woods’a destekten vazgeçmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.