MediaCat

Bir para birimi olarak “her şey”

DoorDash’ten annesinin yüzünü güldürmek isteyen ama birikimi olmayan miniklere sevimli hizmet.

Bir para birimi olarak “her şey”

Annelik bir gün değil, her gün kutlanmayı hak etse de görünen o ki yıl içinde annelere adanmış tek günde bile kendilerini şımartmak yine onlara kalıyor. 2021’de gerçekleştirilen bir OnePoll anketi, annelerin yüzde 54’ünün bu özel günde hediyelerini kendilerinin aldığını gösteriyor.

Bu durumu miniklerin çoğunlukla hediye alacak birikime sahip olmamalarına bağlayan Doordash, bu yıl onlara alışılmışın dışında bir ödeme yöntemi sunuyor. Teslimat şirketi, “Kid Currency” (Çocuk Para Birimi) adını verdiği kampanyayla çocukların cebinden çıkması muhtemel boncuk, düğme, taş, deniz kabuğu gibi her türlü şeyi bir buket çiçeğe dönüştürmeyi vaat ediyor.

DoorDash, bu kapsamda, 12-13 Mayıs tarihlerinde sosyal medya kanalları üzerinden çocukların ebeveynlerinin yardımıyla ellerindeki para birimi (!) ile çiçeklere teklif verebilecekleri çevrimiçi bir ‘Çiçek Müzayedesi’ düzenleyecek.

Teklif edilen eşyaların #KidCurrency ve #Sweepstakes etiketleriyle paylaşılmasını bekleyen şirket, rasgele 400 teklif seçecek ve kazananlarla 75 dolar değerinde bir indirim kodu paylaşacak. Uygulamada 50 doların altında pek çok buket yer aldığından, miniklerin herhangi bir ödeme yapmaksızın annelerine çiçek almaları mümkün olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.