Biofarma İlaç’a yeni transfer

Bilim İlaç’ta merkezi sinir sistemi alanında kıdemli ürün müdürü olarak görev yapan...

15.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Bilim İlaç’ta merkezi sinir sistemi alanında kıdemli  ürün müdürü olarak görev yapan Dr. Sertaç Doğanay, Biofarma İlaç’a transfer oldu. Dr. Doğanay, son yılların en hızlı büyüyen ilaç firmalarından biri olan Biofarma’da bölüm müdürü olarak görev yapacak.

2002 yılında Bilim İlaç’ta Ürün Müdürü olarak başladığı ilaç sektörü kariyerinde, sırasıyla Sanofi-Aventis ve Novo Nordisk’te ürün müdürlüğü, Bilim İlaç’ta tanıtım müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bu süreçte pazarlama alanında başarılı lansmanları yürüttü ve diyabet alanında ilklerin gerçekleştirildiği “Diyabeti Değiştirmek”, şizofreni hastalığını topluma anlatmak ve şizofreni hastalarının rehabilitasyonuna katkıda bulunmak için sürdürülen “Gerçekler Maskelenmesin”  gibi kurumsal sosyal sorumluluk, iletişim ve halkla ilişkiler projeleri yönetti. İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Dr. Doğanay,  evli ve bir çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.