Bioblas’tan yeni reklam kampanyası

Geçtiğimiz yıl saç dökülmesine karşı ürünleriyle market ve parfümerilerde yer almaya başlayan BIOBLAS...

13.07.2009 - 17:40 | MediaCat

Geçtiğimiz yıl saç dökülmesine karşı ürünleriyle market ve parfümerilerde yer almaya başlayan BIOBLAS, dermokozmetik saç bakım ürünleri pazarındaki yerini gün geçtikçe daha da sağlamlaştırıyor. B’IOTA Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve “yenileyici bioformül” olarak adlandırılan Complex C26’nın özellikle saç kökleri üzerindeki etkisi yeni reklam kampanyasının da ana fikri olarak işlendi.

BIOBLAS’ın, günlük kullanıma uygun bitkisel bioformülü sayesinde, normal şampuanlar gibi kullanılabildiği, saç dökülmesine karşı dönemsel bir bakımdan öte düzenli kullanımla saç sağlığı ve güzelliği konusunda fayda sağlıyor olması, ürünün reklamda vurgulanan özellikleri arasında veriliyor. Kökleri düzenli beslenen saçların daha kuvvetli olduğu ve bu nedenle BIOBLAS’ın düzenli kullanımla saç dökülmelerine karşı çözüm sunduğu belirtiliyor.

Düzenli bakım konusundaki hassasiyeti ifade etmek için kadınların bitki yetiştirme hobisinden ilham alan kampanyada, güzel ve sağlıklı saçlar için saç köklerinin de tıpkı bitki kökleri gibi sürekli bakım istediği anlatılıyor. Reklam filminde bunu anlatmak için kullanılan “Nolina” bitkisi ise kökünün görsel olarak saç köküne benzerliği nedeniyle seçilmiş.

Saç dökülmesine karşı daha etkili bir bakım ihtiyacı duyanlar için hazırlanan “serum” formu da bulunan BIOBLAS’ın aynı reklam kampanyası çerçevesinde; saç dökülmesine karşı şekillendirici ve koruyucu krem, şampuan sonrası bakım balsamı ve yoğunlaştırılmış serum gibi ürünleri de ayrı filmler olarak önümüzdeki dönemde ekranlarda olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.