Bingo’dan Anneler Günü’ne özel bir yarışma

Geçtiğimiz yıl tüketicilerden yoğun ilgi gören “Zamane Kızıyım Annemin Tıpkısıyım” Anneler Günü özel yarışması Bingo tarafından bu yıl da düzenleniyor...

12.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz yıl tüketicilerden yoğun ilgi gören “Zamane Kızıyım Annemin Tıpkısıyım” Anneler Günü özel yarışması Bingo tarafından bu yıl da düzenleniyor. “Zamane Kızıyım Annemin Tıpkısıyım” yarışmasına katılmak için 6 kg’lık Bingo Automat Anne Kokusu almak yeterli.

Bingo Automat Anne Kokusu alarak, www.zamaneannelerivekizlari.com sitesindeki eğlenceli tasarım oyununu oynayanlar arasından, Sinem Kobal ve annesinin de yer aldığı jüri tarafından talihliler belirlenecek. Değerlendirme sonucunda, en şanslı Zamane Anneleri ve Kızları Bingo reklam setine konuk olarak Sinem Kobal ve annesi ile tanışma fırsatına kavuşacak. Jüri tarafından belirlenen diğer talihliler ise Bingo’dan sürpriz hediyeler kazanacak.

Web sitesindeki oyunda Zamane Kızları, annesi ile benzerliklerini ve annesine olan sevgisini bir mektupla anlatacak. Yarışmacılar, kendileri için hazırlanan tasarım bölümünde, yazmış oldukları mektubu en iyi şekilde görselleştirerek çekilişe katılacaklar.

Oyuna başlamak için Bingo Automat Anne Kokusu’nun satın alındığı marketin adını, ürün fişinin numarası ve tarihi ile birlikte  www.zamaneannelerivekizlari.com’daki ilgili bölümlere yazmak yeterli. Yarışma süreci 30 Haziran’a kadar devam edecek olup, talihliler Temmuz ayında açıklanacak.   

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.