Bilkom’un yeni pazarlama iletişimi yöneticisi

Apple ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörü Bilkom, hızlı büyüme dinamiğini insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla destekliyor.

07.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Apple ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörü Bilkom, hızlı büyüme dinamiğini insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla destekliyor. Şirket son olarak pazarlama iletişimi yöneticiliği pozisyonuna kariyeri süresince ekip lideri, yönetici ve eğitmen olarak çeşitli görevler üstlenmiş olan Azade Çerkezoğlu’nu atadı.

İstanbul Business School bünyesinde program koordinatörlüğü yaparak şirketlere ve öğrencilere stratejik iletişim, satış teknikleri ve pazarlama stratejileri konusunda eğitimler veren Çerkezoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Kamera Sport Müşteri Yöneticisi olarak kariyer hayatına adım attı. Aynı şirkette iki yıl sonra Proje Geliştirme ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu. 2004 yılında online pazarlama faaliyeti gösteren MBM Group’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Çerkezoğlu, 2006 yılında Sistem 9 Medya’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Çerkezoğlu, 2008 başında SAP çözüm ortağı Çözümevi Danışmanlık’ta Satış ve Pazarlama Müdürü; 2010 sonunda ise kreatif ajans MediaArtWorks’te Stratejik Partner olarak kariyerine devam etti.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak 2011 Haziran itibarıyla yeni görevini devralan Çerkezoğlu, eğitim ve motivasyon konuşmacılığı gibi kariyer gelişim alanlarında çeşitli sertifikalara da sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.