Bilkom yeni PR ajansını seçti

Bilkom, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini 01 Haziran 2011 itibariyle C2A Bütünleşik İletişim Ajansı’ndan almaya başladı.

12.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Bilkom, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini 01 Haziran 2011 itibariyle C2A Bütünleşik İletişim Ajansı’ndan almaya başladı. Bilkom, katmadeğerli distribütör kimliği ile özellikle Türkiye çapındaki Apple mağazaları operasyonlarını ve teknik destek hizmetlerini yürütüyor.

2007 yılında reklam verenlere B2B marketing odaklı hizmetler vermek üzere kurulan C2A, zaman içerisinde büyüme trendini bütünleşik pazarlama iletişimi konseptini benimseyen bir tam hizmet ajansı yaklaşımı ile sürdürüyor.

C2A, bugün kreatif, sosyal medya, PR, içerik yönetimi, B2B Marketing, dijital ve mobil departmanları ile Google, Oracle, Yapı Kredi Bankası, Digiturk, Bilkom, Balparmak, LOGO Yazılım, PSC International, Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH), Anadolu Sağlık Merkezi Johns Hopkins, Garanti Uçuş Hattı, Dr. Beckman, X.O., Basistek gibi markalara hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.