Betül Mardin ödül aldı

IMAGE Halkla İlişkiler ve Strateji Tanıtım'ın Onursal Başkanı Betûl Mardin, Amerika Halkla İlişkiler Derneği'nin 'Halkla İlişkilerde Yaşamboyu Başarı 2005 Atlas Ödülü'nü almaya hak kazandı.

29.07.2005 - 00:00 | MediaCat

IMAGE Halkla İlişkiler ve Strateji Tanıtım’ın Onursal Başkanı Betûl Mardin, Amerika Halkla İlişkiler Derneği’nin ‘Halkla İlişkilerde Yaşamboyu Başarı 2005 Atlas Ödülü’nü almaya hak kazandı. Mardin’e 23 Ekim 2005 Pazar günü Miami’de düzenlenecek özel bir tören ile verilecek.
PRSA “Halkla İlişkilerde Yaşamboyu Başarı Atlas Ödülü”, 1995 yılından beri meslek hayatı boyunca halkla ilişkiler mesleği ve uygulamasına global düzeyde olağanüstü katkılarda bulunmuş kişilere veriliyor. Ödüle layık görülen adayların ulusal veya uluslararası halkla ilişkiler organizasyonlarına katılmış ve bu organizasyonlar aracılığı ile uluslararası alanda “en iyi uygulamaların” gelişimine katkıda bulunmuş olması gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.