Beşiktaş TV Digiturk’ten çıkartıldı

Digiturk 79 no'lu kanaldan yayın yapan Beşiktaş TV'nin, 18 Temmuz itibari ile Digiturk platformundan çıkarıldığı belirtildi. Digitürk'ten yapılan açıklamaya göre...

20.07.2007 - 11:29 | MediaCat

Digiturk 79 no’lu kanaldan yayın yapan Beşiktaş TV’nin, 18 Temmuz itibari ile Digiturk platformundan çıkarıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada ”Digiturk’ün, ticari haklarını bir yana bırakarak bugüne kadar en ufak bir ücret almadığı BJK TV’nin, sahibi olduğu medya grubu tarafından çıkarlarına alet edilmesi ve bunun Digiturk üzerinden yapılması nedeniyle, BJK TV, Digiturk’ten çıkartılmıştır” denildi.

Yayın hayatına Beşiktaş Kulübü bünyesinde bir televizyon kanalı olarak başlayan BJK TV’nin, Beşiktaş camiası ve taraftarına jest amacıyla, hiçbir ücret talep edilmeden Digiturk’e dahil edildiği dile getirilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi: ”Kanalların belli bir ücret karşılığında yer alabildiği Digiturk’te ücret ödemeden yer alan BJK TV, daha sonra Beşiktaş Kulübü’nün bünyesinden çıkmış ve bir medya grubunun bünyesine katılmıştır.

BJK TV, kulüp televizyonu kimliğinden çıkıp medya grubu kanalı olmasına rağmen, Digiturk, jestinden geri adım atmamış ve üyesi olan Beşiktaşlıların, BJK TV’yi izleyebilmesi için fedakarlıkta bulunmuştur. Ancak dün gelinen noktada, BJK TV’nin, Digiturk’ten çıkartılması zorunlu ve kaçınılmaz bir hal almıştır. Beşiktaş’ın oynadığı hazırlık maçı, başka bir dijital yayın platformunun çıkarları gözetilerek, BJK TV’den şifreli yayınlanmıştır.

Digiturk’ün, ticari haklarını bir yana bırakarak bugüne kadar en ufak bir ücret almadığı BJK TV’nin, sahibi olduğu medya grubu tarafından çıkarlarına alet edilmesi ve bunun Digiturk üzerinden yapılması nedeniyle, BJK TV’nin Digiturk’ten çıkartıldığını Beşiktaş camiası ve Digiturk üyelerine üzülerek duyururuz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.