MediaCat

BeReal el değiştirdi

Uygulamanın yeni sahibi, Fransız mobil uygulama ve oyun şirketi Voodoo.

Pandemi döneminde yıldızı parlayan sosyal medya uygulaması BeReal, Fransız mobil oyun ve uygulama şirketi Voodoo tarafından 500 milyon euro karşılığında satın alındı.

BeReal Kurucu Ortağı ve CEO’su Alexis Barreyat geçiş döneminin ardından şirketten ayrılacak ve Voodoo’nun sosyal medya uygulamalarından Wizz’in CEO’luğunu üstlenen Aymeric Roffé, BeReal CEO’luğunu devralacak.

Voodoo Kurucu Ortağı ve CEO’su Alexandre Yazdi, satınalmaya ilişkin açıklamada olağanüstü bir kullanıcı sadakati ve büyümesi elde eden BeReal’ın gerçek, filtrelenmemiş deneyimlerin yakın arkadaşlarla paylaşılmasına yönelik evrensel bir ihtiyaç olduğunu gösterdiğini ifade etti. Şirketten paylaşılan bilgilere göre, satınalmayla birlikte uygulamaya yeni özellikler eklenmesinin, pazarlar arası organik ve ücretli pazarlama yoluyla yeniden büyümenin önü açılacak.

40 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunan BeReal’ın en pazarları ABD, Fransa ve Japonya olarak öne çıkıyor. BeReal, bu üç ülkedeki kullanıcılarının yarısının uygulamayı haftada en az altı gün kullandığını belirtiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.