BBC reklam konkuru açıyor

BBC, 20 milyon sterlin tutarındaki reklâm işlerini yürütecek ajansı belirlemek için resmi olarak konkur çağrısında bulundu...

07.01.2010 - 00:00 | MediaCat

BBC, 20 milyon sterlin tutarındaki reklâm işlerini yürütecek ajansı belirlemek için resmi olarak konkur çağrısında bulundu. BBC, 20 milyon sterlin tutarındaki reklâm işlerini yürütecek ajansı belirlemek için resmi olarak konkur çağrısında bulundu.

Birleşik Krallık’ın reklâm ve medya ajansını belirleme alanında danışmanlık veren öncü şirketi AAR tarafından yürütülecek olan konkur, bu yıl içinde gerçekleşecek. AAR, ajanslara *RFI’leri göndermeye başladı.
 
RFI’lerde ajanslardan TV, Radyo, Online ve diğer dijital kanallar ile yazılı basındaki deneyimlerini anlatmaları ve başarılarını kanıtlamaları isteniyor.
 
BBC’nin reklâm çalışmaları şu anda, 2006’da belirlenmiş olan Rainey Kelly Campbell Roalfe/ Y&R ve Fallon arasında paylaştırılmış bir şekilde yürütülüyor.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.