MediaCat

Bazı değerlerin yeri çöp kutusu

Danimarkalı Vipp’ten FIFA Başkanı Gianni Infantino’yu çöpe atan ilan.

Bazı değerlerin yeri çöp kutusu

Tüketicilere başta ikonik çöp kutuları olmak üzere özel tasarım ev eşyaları sunan Danimarkalı Vipp, 2022 FIFA Dünya Kupası’nı eleştiren markalar kervanına FIFA Başkanı Gianni Infantino’yu çöp kutusuna attığı gazete ilanıyla katıldı.

Turnuvaya dair tüm eleştirilerin merkezinde yer alan Infantino’nun çöp kutusunda görüldüğü ilan, “Bazı değerler çöpe yakışır. Bazıları değil” metniyle, Danimarka’nın önde gelen gazeteleri Berlingske Tidende ve Politiken’de yayımlandı.

 

İfade özgürlüğünü savunan ilanlarını değerlendiren Vipp CEO’su Kasper Egelund, “Bu Dünya Kupası’nın bir parçası olarak değerlerin nasıl sınandığını görüyor, insanların bu konu hakkında nasıl hissettiklerini ifade etme fırsatının bastırılması gerektiğine karşı çıkıyoruz” yorumunda bulundu.

UNCLE Grey Yaratıcı Başkanı ve CSO’su Lars Samuelsen ise, “Dünya Kupası’na dair dönen tartışmalar, Vipp’e neye inandığını tüm dünyaya gösterme olanağı tanıdı” şeklinde konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.