Bayer Türkiye’den Almanya’ya atama

Bayer Türk’ün Bayer Sağlık Ürünleri biriminde Strateji ve İş Destek Müdürü olarak görev yapan Alp Atay, Bayer Sağlık Ürünleri AG Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı olarak atandı.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Bayer Türk’ün Bayer Sağlık Ürünleri biriminde Strateji ve İş Destek Müdürü olarak görev yapan Alp Atay, Bayer Sağlık Ürünleri AG Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı olarak atandı. Bayer’in Almanya’daki genel merkezinde görev yapacak olan Atay, Bayer Sağlık Ürünleri AG Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jörg Reinhardt’a karşı sorumlu olacak.

Alp Atay profesyonel kariyerine 2000 yılında strateji danışmanı olarak başladı. Monitor Group Istanbul, Frankfurt, Londra ofisleri bünyesinde artan sorumluluklar ile çeşitli idari görevlerde bulundu. Bayer Türk’te 2008 yılından bu yana iş geliştirme, lisanslama, satış gücü etkinliği ve pazarlama etkinliği alanlarında çalışan Atay, şirketin kurumsal, portföy, satış ve pazarlama stratejilerinin tanımlanması ve yürütülmesinden sorumlu olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.