Barbie beyazperdeye taşınıyor

Dünyanın en büyük oyuncak üreticisi ‘Mattel’ şirketi ve sayısız Hollywood filminin çevrildiği ‘Universal’ stüdyoları, Barbie bebeğini beyazperdeye taşımak üzere anlaşma imzaladı. Variety gazetesi, haberinde, film şirketi Universal’ın müdürü Marc Shmuger’in ‘bu olağanüstü şansı kendilerine veren Mattel’e minnettar olduklarını’ ifade ettiğini yazdı. Hollywood’dan haberler veren gazete, 1959’da piyasaya sürülen ve dünyada en fazla satan oyuncak bebek […]

25.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en büyük oyuncak üreticisi ‘Mattel’ şirketi ve sayısız Hollywood filminin çevrildiği ‘Universal’ stüdyoları, Barbie bebeğini beyazperdeye taşımak üzere anlaşma imzaladı.

Variety gazetesi, haberinde, film şirketi Universal’ın müdürü Marc Shmuger’in ‘bu olağanüstü şansı kendilerine veren Mattel’e minnettar olduklarını’ ifade ettiğini yazdı.

Hollywood’dan haberler veren gazete, 1959’da piyasaya sürülen ve dünyada en fazla satan oyuncak bebek olan Barbie’nin ‘beyazperdede ete kemiğe bürüneceği’ ve başrol oyuncusundan filmin gösterim tarihine ve filmdeki diğer oyunculara ilişkin bilgi vermedi. Ancak gazete, yapımcının ‘Julie ve Julia’ filmine imza atan Laurence Mark olacağının kesin olduğunu yazdı.

Variety ayrıca, Mattel’in 1981’de yarattığı oyuncak, çizgi roman ve çizgi film serisi ‘He-Man ve Evrenin Hakimleri’ni de beyazperdeye taşımak üzere Columbia film şirketiyle anlaşma imzaladığını duyurdu. ‘He-man ve Evrenin Hakimleri’ ilk kez 1987’de filme alınmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.