Banvit ürünleri online satışta

Banvit, tüketicilerinin gerçek taleplerini en doğru şekilde karşılayabilmek amacıyla, “banvitburada.com” isimli alışveriş sitesini hayata geçirdi.

20.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Banvit, geleneksel satış kanallarına alternatif olarak, tüm ürün çeşitlerinin birarada bulunduğu “banvitburada.com” isimli alışveriş sitesini hayata geçirdi.

İlk olarak İstanbul’da uygulamaya geçirilen sistem ile “banvitburada.com” sitesinden alışveriş yapan tüketiciler siparişlerini, soğuk kutularda, ücretsiz kargo, kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme avantajlarından yararlanarak ve Banvit güvencesiyle teslim alacaklar.

Yeni satış kanalı yatırımlarıyla ilgili konuşan Banvit Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener; “Geleneksel satış kanallarımız yapıları gereği tüm ürün çeşitlerimizi bulunduramadıklarından, tüketicilerimiz de aradıkları her ürün çeşidine alışveriş yaptıkları noktalardan ulaşamıyorlar. Bu tüketicilerimizden gelen talepler bizim e-satış yatırımımızı gerçekleştirmemiz için itici bir güç oldu. Hedefimiz tüketicilerimize sadece arayıp da bulamadıkları tüm Banvit ürün çeşitlerini sunduğumuz bir site kurmak değil, aynı zamanda da tüketicilerimizin gerçek ihtiyaç ve taleplerini en doğru şekilde anlamak ve karşılayabilmek” dedi.