Bang & Olufsen, Audi ile işbirliğini sürdürecek

1925 yılında Danimarka’da kurulan ve günümüzde üstün kaliteli elektronik ürünleriyle...

23.07.2008 - 10:44 | MediaCat

1925 yılında Danimarka’da kurulan ve günümüzde üstün kaliteli elektronik ürünleriyle bir dünya devi haline gelen Bang & Olufsen, lüks otomobil üreticisi Audi ile işbirliğini genişletecek yeni bir anlaşmaya imza attı. Bu yeni işbirliği kapsamında Bang & Olufsen, Audi’nin A8/S8 ile Q7 modellerinde kullanılan mevcut ses sistemlerinin yeni nesil versiyonlarını geliştirmek ve üretmekten sorumlu olacak.

Dünya çapında 2 bin 500’den fazla çalışanı olan ve 2007 yılında 588 milyon Euro ciro elde eden Danimarkalı lüks televizyon, müzik sistemleri, hoparlör, telefon ve multimedya sistemleri üreticisi Bang & Olufsen, Audi ile süregelen işbirliğini devam ettiren yeni bir anlaşmaya imza attı. Yeni anlaşma çerçevesinde Bang & Olufsen, Audi A8/S8 ile Q7 modellerinde kullanılan ses sistemlerinin yeni neslini geliştirmekten sorumlu olacak.

2010 yılına kadar yeni nesil sistemleri Audi modellerinde kullanmak üzere teslim etmeye başlayacak Bang & Olufsen’in Otomotiv Bölümü Müdürü ve Başkan Yardımcısı Jens Peter Zinck, “ Audi sözleşmesinin uzatılması, otomobil ses sistemlerimizin gelişiminin sürekliliği açısından çok büyük önem taşıyor” açıklamasını yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.