Aytemiz Akpet oldu

Petrol ve petrol ürünlerinde faaliyet gösteren Aytemiz Akaryakıt, reklam kampanyasıyla logosunu değiştirerek Akpet adını aldı.

17.04.2006 - 00:00 | MediaCat

Petrol ve petrol ürünlerinde faaliyet gösteren Aytemiz Akaryakıt, yeni reklam kampanyasıyla logosunu değiştirerek Akpet adını aldı. Kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan Akpet Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aytemiz, geçen yıl Ciner Grubu ile akaryakıt, LPG ve doğalgaz alanlarında birleşmelerinin ardından, isim ve logo değişikliğine gittiklerini kaydetti. Aytemiz kampanya için 5 milyon dolarlık bir reklam bütçesi ayırdıklarını kaydederek Eylül ayından itibaren de yeni bir kampanya başlatacaklarını ifade etti.

Akpet’in toplam 100 milyon dolar sermayesinin bulunduğunu vurgulayan Aytemiz, “Akpet’in 2006 hedeflerini şöyle sıralayabilirim; 1 milyar dolar ciro, 700 istasyon, 900 bin tonluk yıllık satış, 250 bin ton depolama kapasitesi, 60 milyon dolarlık yeni yatırım, yurt çapında 8 adet depolama ve dolum tesisine ulaşmak, İzmir Aliağa’da 25 dönüm arazi üzerine 7 bin metrekare kapalı alanı olan madeni yağ fabrikasını Temmuz ayında bitirmek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.