Ayşe Teyze iki ödül kazandırdı!

15 yıldır Türkiye ekranlarının vazgeçilmez yüzü olan Ayşe Teyze “Brand Building Awards 2006”dan 2 ödülle geri döndü.

04.08.2006 - 00:00 | MediaCat

15 yıldır Türkiye ekranlarının vazgeçilmez yüzü olan Ayşe Teyze “Brand Building Awards 2006”dan 2 ödülle geri döndü.

Procter&Gamble’ın Merkez ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki tüm marka takımlarının kampanyalarıyla katıldığı Brand Building Awards 2006 geçtiğimiz günlerde Cenevre’de gerçekleştirildi. Sadece yaratıcılığın değil, kampanyaların satış grafiklerine ve elde edilen pazar paylarına etkilerinin de değerlendirildiği ödüllerin “short list”inde Grey Worldwide İstanbul’un Ace kampanyaları da vardı.

Grey Worldwide İstanbul, ödül töreninde “Ayşe Teyze”li Ace Hypo ve Ace Automat kampanyalarıyla “Best Campaign” ve “Best Value Sweet Spot” dallarında iki ödül birden aldı.

15 yıllık Ayşe Teyze kampanyasını, Ayşe Teyze’ye süper kahraman kimliği katarak yeniden hayata geçiren ve böylece Ace’yi yüksek satış rakamlarına ulaştıran Hypo kampanyası “Best Campaign” seçildi. Bununla birlikte Türkiye’de deterjan ürün grubuna girmek için premium Ace markasını tercih eden Procter&Gamble, Ace marka değerini korumayı başararak kısa sürede Ace Automat’ı önemli bir pazar payına ulaştıran kampanyayı “Best Value Sweet Spot” ödülüne layık gördü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.