Avnet Türkiye AMD distribütörü oldu

İki dünya devi arasında gerçekleştirilen anlaşma ile Avnet, kanala bilgisayar, grafik ve tüketici elektroniği alanlarında yenilikçi işlemcilerin lider üreticisi...

22.10.2009 - 00:00 | MediaCat

İki dünya devi arasında gerçekleştirilen anlaşma ile Avnet, kanala bilgisayar, grafik ve tüketici elektroniği alanlarında yenilikçi işlemcilerin lider üreticisi Advanced Micro Devices (AMD) ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirecek.

Avnet Technology Solutions Türkiye, uluslararası deneyimini değerlendirerek, geniş yelpazede hizmet ve çözüm sunabilen, farklılaşmış bir katma değerli dağıtım modeli oluşturuyor.Avnet Technology Solutions Türkiye, dağıtım yaptığı markalar arasına lider bilgisayar, grafik ve tüketici elektroniği işlemcileri üreticisi AMD’nin ürünlerini de ekledi. Avnet, AMD  işlemcilerinin Türkiye’deki pazarını geliştirmek için çalışacak.

Avnet Technology Solutions Genel Müdürü Cem Aşık, AMD ile gerçekleştirmiş oldukları distribütörlük anlaşmasından mutluluk duyduklarını belirterek şunları ifade etti: “Avnet, iş ortakları ile birlikte iş geliştirme faaliyetleri yaparak, temsil ettiği üreticiler nezdinde fark yaratmaktadır. Dünyanın lider mikroişlemci üreticilerinden biri olan Advanced Micro Devices (AMD) ürünlerinin pazar payını, yeni müşterilere ulaşarak, hızlı, zamanında uygun fiyatlı ürünleri tedarik ederek ve diğer markalarla sinerji yaratarak, agresif bir şekilde arttırmayı hedefliyoruz.”

AMD Türkiye Ülke Müdürü Bahadır Erbaş ise; Avnet ve AMD’nin yurtdışında uzun yıllardır gerçekleştirdikleri bir iş ortaklığının bulunduğuna dikkati çekerken; Türkiye’de işlemci pazarını birlikte geliştireceklerini belirtti. Erbaş; söz konusu iş ortaklığının katma değerli distribütörlük anlaşması kapsamında Türkiye’de de resmiyete kavuşmuş olmasının önemli fırsatlara işaret ettiğini ifade ederek; Avnet’in yerel bilgi birikimi ve bayi geliştirme konularındaki uzmanlığının da yön gösterici olacağını  sözlerine ekledi.

Türk BT pazarında geniş yelpazede hizmet ve çözüm sunabilen, farklılaşmış bir katma değerli dağıtım modeli olan Avnet; bilgisayar, grafik ve tüketici elektroniği işlemcileri üreticisi dünya lideri AMD ile birlikte, ürünlerinin yerel sistem üreticilerine, bölgesel toptancılara, mağaza zincirlerine, B2C sitelerine ve Avnet bayi kanalına  dağıtımını gerçekleştirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.