MediaCat

AVM’lerde anons ile reklam dönemi

Alışveriş merkezlerindeki mevcut reklam alanlarına bir yenisi ekleniyor.

AVM’lerde anons ile reklam dönemi

Reklam sektörünün tecrübeli isimlerinden Cahit Ceylan tarafından şekillendirilen ve İsviçreli Adwin AG ile hayata geçirilecek proje, reklamverenlere yeni bir mecra sunuyor.

Cahit Ceylan: Alışveriş merkezlerindeki mevcut reklam alanlarına bir yenisi ekleniyor.2012 yılında Mars Medya‘nın kurucu genel müdürlüğü görevini de üstlenen Ceylan bu yepyeni mecrayla ilgili şunları söylüyor: “İlk olarak Mars Sinemaları‘nın fuayelerinde denediğimiz anons reklam projesi 2013 Felis‘te birincilik, Kristal Elma‘da ise ikincilik ödüllerini aldı. Kazanılan ödüllerin yanı sıra son derece iyi geri dönüşler aldığımız bu projeyi daha geniş kitlelerle buluşturmak için AVM‘lerde uygulama kararı aldık. Buradaki amaç; AVM’lerde mevcut olan anons sistemi üzerinden ulusal radyo reklamlarını, zaten ihtiyaçları dâhilinde AVM’de bulunan tüketiciye doğrudan ulaştırmak.”

Proje, anlaşmalı AVM’lerde her yarım saatte bir, 3 dakikalık reklam kuşağı yayınlanması esasına dayanıyor. Hâlihazırda Türkiye’nin önemli AVM yetkilileri ile görüşmeleri tamamladıklarını söyleyen Ceylan, hedeflerinin kısa zamanda 40 AVM’ye ulaşmak olduğunu söylüyor.

Şu an test aşamasında olan projenin Eylül ayının ikinci haftasında, sözleşmeli AVM’lerle uygulamaya başlaması planlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.