MediaCat

Avea, yelken takımı ile denize açılıyor

Avea çalışanları “Çanakkale Deniz Zaferi Yat Yarışı”nda ilk kez yelken açmaya hazırlanıyor.

Avea, yelken takımı ile denize açılıyor

İstanbul Yelken Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşması kapsamında; kulüpten aldığı eğitim desteği ile kendi yelken takımını oluşturan Avea,  bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve 35 teknenin katılacağı Çanakkale Deniz Zaferi Yat Yarışı’nda, ilk kez “yelkenler fora” diyecek. Toplam 26 Avea çalışanından oluşan ve 10 kişilik Avea Yelken Takımı, Beneteau First 40 marka yelkenlisiyle, IRC 1 sınıfında yarışacak.
 
İki etaptan oluşan Çanakkale Deniz Zaferi Yat Yarışı’nın ilk etabı; 17 Mart Cumartesi günü, Fenerbahçe-İstanbul Yelken Kulübü önünden verilecek start ile başlayarak Tuzla Deniz Harp Okulu’nda tamamlanacak. İkinci etap ise; 18 Mart Pazar günü Tuzla Deniz Harp Okulu’ndan başlayarak, İstanbul Yelken Kulübü önünde son bulacak.
 
Sezon süresince, Mart-Ekim 2012 arasında yapılacak 17 yarışta yer almayı planlayan “Avea Yelken Takımı”, İstanbul Yelken Kulübü eğitmenlerinden aldıkları 5 aylık eğitimin ardından, Çanakkale Deniz Zaferi Yat Yarışı ile profesyonel yarışlara ilk adımını atmış olacak.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.