‘Avantajlı Macera’ kahramanlarını bekliyor

MagiClick tarafından HSBC Advantage Kredi Kartı için hayata geçirilen 10 aşamalı platform oyunu...

07.11.2008 - 10:54 | MediaCat

MagiClick tarafından HSBC Advantage Kredi Kartı için hayata geçirilen 10 aşamalı platform oyunu Avantajlı Macera’ya buraya tıklayarak erişebilirsiniz. 3 Kasım-3 Aralık 2008 tarihleri arasında oyuna katılan ve dereceye girenleri muhteşem hediyeler bekliyor.

Facebook’ta Avantaj Toplamaca ile 100.000’in üzerinde kişiye ulaşan kredi kartı programı HSBC Advantage, şimdi de Avantajlı Macera’yı sunuyor. 3 Aralık 2008’e kadar üye olan ve oyunda ilk 3’e giren kullanıcılar, Setur’dan 2 bin YTL değerinde hediye çeki, HP Dizüstü Bilgisayar ve Nokia N95 cep telefonu kazanma şansını yakalayacaklar.

HSBC Advantage Kredi Kartı’nın görsel kimliği ve Avantajlı Dünya konseptine uygun olarak tasarlanan oyun, renkli ve eğlenceli görüntüsü ile dikkat çekiyor. 10 aşamalı bir platform oyunu olarak kurgulanan Avantajlı Macera’da üyeler kişiselleştirdikleri karakterlerle çeşitli engelleri ve düşmanları aşarak avantajlı objeleri toplamaya çalışıyorlar. Her bölümde yeni bir tuzak, engel ya da özellikle karşılaşan oyuncular aynı anda zamana karşı da yarışıyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.