Autopia, Londra’ya damgasını vurdu

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında...

28.09.2010 - 00:00 | MediaCat

24 Eylül Cuma günü İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında hem Türkiye’nin 2010 yılındaki Mimari Projesi hem de Avrupa’nın 2010 yılındaki Mimari Projesi kategorilerinde birincilik ödüllerini kazanan Autopia bu sene düzenlenen ödül törenine adeta damgasını vurdu. 

Global emlak dünyasının üst düzey profesyonellerinin  bir araya geldiği törende kazandığı iki ödül ve sahip olduğu benzersiz projesi ile tüm katılımcıların takdirini toplayan Autopia,  50 kişilik değerlendirme kurulu tarafından her iki kategoride de rakiplerinden çok yüksek oranda puanlar alma başarısını gösterdi ve 27 Kasım 2010 tarihinde yine Londra’da bu kez ‘Dünyanın En İyisi’ni bulmak için düzenlenecek yarışmaya katılmaya hak kazandı.

İngiltere büyükelçimiz Sn. Ünal Çeviköz’ün onurlandırdığı Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri gala ve ödül töreninde, Keleşoğlu İnşaaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Keleş,  Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Gül, Autopia Projesi mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu ile Autopia Genel Müdürü Bilge Çalıklı Arpacı, böylesine üst düzey bir yarışmada birincilikler almanın onurunu yaşarken, dünyada takdir toplayan bir Türkiye projesine imza atmaktan son derece gururlu olduklarının altını çizdi.   

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.