MediaCat

Auto Show medyada da zirvedeydi

Interpress, otomotiv sektörünün vitrini olan ‘Auto Show’ fuarının basın yansımalarını mercek altına aldı…

Auto Show medyada da zirvedeydi

Interpress, otomotiv sektörünün vitrini olan ‘Auto Show’ fuarının basın yansımalarını mercek altına aldı. On gün süren 13. Uluslararası İstanbul Otomotiv Fuarı’nın pek çok alanda yeni rekorlara imza attığı ortaya çıktı. 800 bin kişiden fazla ziyaretçinin gezdiği, 15 bine yakın otomobilin satıldığı ve aylar sonra teslim edilmek üzere siparişlerin alındığı Fuar, aynı zamanda yazılı basında çıkan haber sayısında da zirve yaptı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan Interpress raporuna göre, İstanbul’da 28 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Otomotiv Fuarı’na basın da büyük ilgi gösterirken, magazin, ekonomi ve spor sayfalarında konuyla ilgili olarak 876 haber ve yazının yayınlandığı saptandı.

Bu yıl ‘Auto Show ve Kadın’ konseptiyle bayanlara yönelik ayrıcalıkların getirildiği fuara, katılan bayan ziyaretçi sayısı yüzde 25 artış gösterdi. Bu ilgi televizyon kanallarının da dikkatini çekerken, ulusal ve yerel yayın yapan 30’a yakın kanalda, fuar hakkında 181 haber yayınlandığı belirlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.