Austin Mediaedge:cia’den ayrılıyor

Mediaedge:cia Avrupa, Orta Doğu ve Afrika başkanı Mark Austin, yaz sonunda şirketten ayrılacak.

22.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Mediaedge:cia Avrupa, Orta Doğu ve Afrika başkanı Mark Austin, şirketle geçirdiği 10 yıldan uzun bir zamandan sonra yaz sonunda şirketten ayrılacak.
Mediaedge:cia Austin’in şirketten ayrılışının karşılıklı olarak üzerine anlaşılmış pozitif bir anlaşma olduğunu ifade etti. Bu ayrılış, Austin’in ifadesiyle ‘yaşam biçiminde temelden bir değişiklik’ ihtiyacına dayanıyordu.
Mediaedge:cia yönetim kurulu başkanı Charles Courtier, ‘Mark MEC’e çok büyük katkılarda bulundu ve şirketten ayrılacak olmasından dolayı son derece üzgünüz. EMEA operasyonlarında yönetsel derinliğe sahip olmaktan dolayı son derece şanslıyız’ biçimide konuştu.
En son dönemlerde Austin, CEO Melanie Varley ile birlikte çalışmak için Londra’ya taşınmıştı.
Austin Tempus’un alınması, Mediaedge ve CiaMedianetwork’un birleşmesinin öncesi ve sonrasında WPP medya ajansının Asya Pasifik bölgesinde gelişiminin baş mimarı olarak değerlendirilmekteydi.
Austin aynı zamanda Mediaedge:cia global yönetim komitesinin de üyesi ve şimdiye dek şirketin iletişim planlaması ve uygulanması stratejilerine önemli ölçüde yön verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.