Astoria’daki QR kodlu küp hediyeleriyle sevindirdi

Dünyanın en büyük QR kodlu küpünün kurulduğu Astoria’da 14 bin 534 kod taraması yapıldı.

10.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Astoria, hayata geçirdiği farklı pazarlama uygulaması ile dikkatleri çekti. Dünyanın en büyüğü olarak da kayda geçen QR kodlu Mekanist küpün üzerindeki farklı kodları okutan Astoria ziyaretçileri sürpriz hediyeler kazandı.

Astoria Genel Müdürü Ümit Teoman, konuyla ilgili açıklamasında, “Bulunduğu bölge itibariyle Astoria, ağırlıklı beyaz yakalıların tercih ettiği bir alışveriş merkezi. Daimi ziyaretçilerimize sürpriz yapmak ve gelen müşteri kitlesini çeşitlendirmek amacıyla dünyanın en büyük QR kodlu küpünü hazırlattık” dedi.

28 Mart – 30 Nisan tarihleri arasındaki kampanyaya 4 bin 889 ziyaretçi katıldı. Katılımcılar 14 bin 534 kez kod taratırken, toplam 3 bin 607 adet hediye kazandılar. Büyük küpün yanı sıra verilen dergi ilanlarındaki ve AVM’nin farklı köşelerindeki QR kodlar okutularak da kampanyaya katılım sağlandı. Ziyaretçilerin göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı kampanya Haziran sonuna kadar uzatıldı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.