MediaCat

Asiler Noel’i nasıl kurtardı?

Duracell ve Star Wars’un reklam birlikteliği devam ediyor.

Asiler Noel’i nasıl kurtardı?

Aralık ayında vizyona girecek Rogue One: A Star Wars Story her zaman olduğu gibi bu sefer de sinefillerin yanı sıra markaları da ilgilendiren bir etkinlik olarak ajandalardaki yerini aldı. Geçtiğimiz yıl araştırmalara konu olan bir pazarlama performansı sergileyen yapımın son ayağı için de markalı işbirliklerini gösteren reklam filmleri ekranlardaki yerini almaya başladı elbette.

Geçen yıl Star Wars: The Force Awakens ile işbirliği kapsamında kendisini çok çok uzak bir galakside reklam filmi çekerken bulan Duracell, bu yıl da çok çok uzak bir hastanede bir yandan yeni filmi diğer yandan Noel’i kutladığı bir reklam hazırladı: Noel münasebetiyle ABD genelindeki tüm Children’s Miracle Networks Hospitals şubelerine oyuncaklarda kullanılmak üzere toplam 1 milyon pil bağışlayacak Duracell, çocukların hayal dünyasının -ve Star Wars evreninin- enginliğini bir kez daha hatırlattığı son filminde bir grup asinin Noel’i kurtarma hikâyesini anlatıyor.

“Star Wars ile işbirliğimize bu yıl da devam etmek ve hayalgücünü teşvik eden oyunların çocuklar üzerindeki etkisini bir kez daha göstermek istedik” diyen Duracell Pazarlama Direktörü Ramon Velutini kampanyayı şöyle açıklıyor: “Yola en inanılmaz içgörüyle çıktık: Hastanedeki çocuklar zorlu koşullarda bile çocuk gibi davranmaya devam ediyorlar ve oynadıkları yaratıcı oyun iyileşme süreciyle başa çıkmalarında büyük bir rol oynuyor.”

Kapılarını kısa süre açmış bir hastanenin henüz kullanımda olmayan bir kanadında çekilen filmin dış çekimleri artık kullanılmayan bir tren fabrikasında gerçekleştirilmiş. Reklam filminde kullanılan tüm Star Wars kostüm ve gereçleriyle Lucasfilm tarafından tedarik edilmiş.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.