Arzum’a yeni pazarlama direktörü

Arzum'da pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

16.03.2021 - 11:52 | MediaCat

Küçük ev aletleri markası Arzum’da pazarlama direktörlüğü görevine Özlem Zülal atandı. Zülal, yeni dönemde markanın tüm pazarlama ve iletişim süreçlerine liderlik edecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Özlem Zülal, kariyerine henüz mezun olmadan Unilever’de başladı. Gıda, kişisel bakım, ev bakım kategorilerinde yurtiçi ve yurtdışında deneyim kazanan Zülal, 2006 – 2015 yılları arasında Unilever’de pazarlama ve satış departmanlarında farklı pozisyonlarda görev aldı. Carte d’Or Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü ve Knorr Bölge Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü olarak çalışmasının ardından 2015 yılında Hayat Kimya’ya katılan Zülal; Molfix, Papia ve Familia markalarının Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin global stratejilerinden sorumlu pazarlama müdürlüğü görevini üstlendi. Zülal, Arzum’daki görevine Mart 2021 itibarıyla başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.