Artım Bilişim Index Grup çatısı altında

Artım Bilişim’i de şirketleri arasına katan bilişim sektörü firmalarından Index Grup, katma değerli dağıtım alanına da giriş yapıyor.

02.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Artım Bilişim’i de şirketleri arasına katan bilişim sektörü firmalarından Index Grup, katma değerli dağıtım alanına da giriş yapıyor.

Oracle, Ex Sun Microsystem ve çeşitli markaların yetkili teknik servisleri için yedek parça temini ile Intermec’in OT/VT pazarındaki katma değerli dağıtımını üstlenen Artım Bilişim, Index Grup’a katıldı.

Bilişim Teknolojileri endüstrisinde katma değerli servisler dendiğinde finansal, lojistik, depolama ve satış öncesi ile sonrasında sunulan destek hizmetleri akla geliyor. Index Grup Artım Bilişim’i bünyesine katarak kullanıcılarına Oracle ve Ex Sun MicroSystem çözümleri, yetkili teknik servislere orijinal yedek parça dağıtımı ile OT/VT pazarındaki Intermec ürünlerinin temini gibi katma değerli çözümler sunmayı amaçlayan bir şirketin hissedarı oluyor. 2003 yılından bu yana hizmet veren Artım Bilişim Oracle Sun sunucu, database ve depolama ürünleri başta olmak üzere Hewlet Packard, Fujitsu, Dell ve SUN markalarının yedek parçaları ile OT/VT pazarında yer alan Intermec ürünlerinin dağıtımını yapıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.