ARED başarılı öğrencilere destek verecek

ARED sektörle bağlantılı üniversite eğitimi gören gençlere burs verecek. Yönetim Kurulu kararıyla hazırlanan burs yönergesi

16.10.2007 - 11:57 | MediaCat

ARED sektörle bağlantılı üniversite eğitimi gören gençlere burs verecek. Yönetim Kurulu kararıyla hazırlanan burs yönergesi başarılı ve ihtiyacı olan öğrencileri kapsıyor.

Ege Üniversitesi bünyesinde sektörümüz adına bir meslek yüksek okulu açılmasına öncülük ederek bir ilki gerçekleştiren ARED, sektörün ilerlemesi ve gelişmesi için gençlere önem veriyor.

Dokuz ay süresince Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Açıkhava Reklam Ürünleri ve Serigrafi Bölümünde öğrenim gören ve burs alma hakkı kazanan sekiz öğrenciyi ayda 100 YTL vererek destekleyecek olan ARED önümüzdeki yıllarda bu imkanı diğer öğretim kurumu öğrencilerine de sağlayacak.

Burs olanağından yararlanmak isteyen öğrencilerin Ege Meslek Yüksek Okulu bünyesinde oluşturulan Eğitim Destek Komisyonuna başvurmaları gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.