Arda Turan ve OPET’le Barselona’da bir gün

OPET'in Arda Turan'lı yeni reklam filmi yayında.

16.03.2016 - 18:37 | Arzu Nilay Kocasu

Arda Turan ve OPET'le Barselona'da bir gün

Fark edenler muhakkak olmuştur; OPET, bir süredir, Arda Turan’ın yer aldığı iki reklam teaser’ıyla meraklı gözlerin ekranlarına konuk oluyordu.

Markanın “çok yakında” diyerek izleyenleri ufak ufak hazırladığı büyük an nihayet geldi ve Arda Turan‘ın başrolünde olduğu OPET reklamı yayına girdi.

Bir ay boyunca ekranlarda kalması planlanan reklam filmi bir yandan Türk misafirperverliğine vurgu yaparken diğer yandan MediaCat ve Ipsos işbirliğiyle gerçekleştirilen Türkiye’nin Lovemark’ları araştırmasında kendi kategorisinde edindiği birinciliklerle de müşteri memnuniyeti nezdinde rüştünü ispatlayan OPET’in hizmet anlayışına ve markanın sosyal sorumluluk projesi Temiz Tuvalet Kampanyası’na dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini Bahadır Karataş’ın üstlendiği bu ilk reklam filminin ardından kampanya, Mayıs ayında yayınlanması planlanan ve Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Resmî Akaryakıt Tedarikçisi olan markanın Avrupa Kupası yolundaki milli takıma destek mesajlarını içeren “Kaçan Otobüs” isimli ikinci reklam filmiyle devam edecek.

KÜNYE
Reklamveren: OPET
Reklam Ajansı: Rafineri
CCO: Emre Kaplan
Yaratıcı Yönetmen: Can Erdoğan
Yaratıcı Grup: Saydan Çelik, Uğur Matban, Sezer Üstüngel
Marka Takımı: Ekin Kutevu, Erbek Onur, Melike Aşcı, Ecem Gök, Aslı Aksu
Yönetmen: Bahadır Karataş
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Kerem İlbeyli, Levent Köstepen
Yapım Şirketi: Film Park

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.