Arçelik’ten online hackathon

Kazanan fikirler Arçelik'ten ürün geliştirme, tanıtım ve iş modeli desteği alacak.

08.05.2020 - 15:12 | MediaCat

Coronavirus salgınının dayattığı “yeni normal”in çerçevelerinin çizilmeye çalışıldığı bugünlerde Arçelik, tartışmaya katkı sağlayacak yaratıcı fikirleri bir araya getirmek için Hack the Normal adında bir online hackathon düzenliyor. Sağlıklı Yaşam, Sosyal Yaşam, Sürdürülebilir Yaşam başlıklarıyla düzenlenecek online hackathon’da yaratıcı fikirlere Arçelik tarafından ürün geliştirme, tanıtım ve iş modeli desteği sunulacak.

Arçelik İnovasyon ekibi tarafından, 15-17 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Hack the Normal, ticarileşme potansiyeli olan yeni ürün, hizmet ve iş modellerini geliştirmeye davet ediyor. Sosyoloji, tasarım, teknoloji, psikoloji, insan kaynakları, yönetim ve iletişim gibi farklı disiplinlerden katılımcıların “yeni normal” üzerine tahayyüllerde bulunacakları Hack the Normal; salgının neden olduğu krizle sekteye uğrayan işleyişleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Takımların araştırma, prototipleme ve hikâye anlatıcılığı gibi farklı alanlarda eğitimler alma ve seminerlere katılma imkânı bulacakları hackaton’da, ayrıca, katılımcılar kendi alanlarında uzman isimlerden mentorluk alma fırsatına da kavuşacak. Arçelik ve paydaşlarından oluşan değerlendirme ekibi tarafından seçilecek projelere, Arçelik tarafından prototipleme, üretim, belgelendirme için test ve onay süreçleri ile ilgili ürün geliştirme, Arçelik Türkiye kanalları üzerinden müşterilere erişim için tanıtım ve satış olanağı ile fikri hakları için iş modeli desteği sağlanacak.

Hackathon’a katılmak isteyen birey ve takımlar, Hack the Normal’a başvurularını 8-13 Mayıs tarihlerinde hackthenormal.com adresinden yapılabilirler. Ön değerlendirmeyi geçen takımların katılmaya hak kazanacakları etkinliğe bireysel olarak başvuran ve başvurusu kabul edilenlerin yarışma öncesinde bir takıma dahil olmaları veya kendi takımlarını kurmaları gerektiğini ekleyelim.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.