Araştırmacılara ve medya planlamacılara özel oturum

MediaCat Marketing Forum 2010 Lords of Marketing’e 'How We Decide' ve 'Proust was a Neuroscientist' kitaplarının...

23.11.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat tarafından bu yıl 8. kez düzenlenen Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum 2010 Lords of Marketing’e ‘How We Decide’ ve ‘Proust was a Neuroscientist’ kitaplarının yazarı Jonah Lehrer konuşmacı olarak katılıyor.

Psikoloji ve nörobilim konularındaki kitaplarıyla bilinen John Lehrer, MediaCat Marketing Forum’da yapacağı konuşması ile “Zihnimiz nasıl karar verir?” ve “Daha etkin karar vermek için neler yapabiliriz?” sorularına ışık tutacak. Nörobilimlerdeki yeni keşiflerin, spordan medyaya liderler tarafından nasıl avantaja dönüştürüldüklerini ve karar alma işleyişinde nasıl kullanıldıklarını tüm ayrıntılarıyla Lords of Marketing katılımcılarıyla paylaşacak.

Lehrer, konuşmasının ardından medya ajanslarının üst düzey temsilcileri ve Araştırmacılar Derneği temsilcileriyle öğle yemeğinde bir araya gelip bir toplantı gerçekleştirecek. Soru-cevap şeklinde gerçekleştirilecek bu özel oturumla Lehrer, birçok soruya cevap verecek.

MediaCat Marketing Forum’un diğer konuşmacıları ise Konumlandırmanın Mucidi Al Ries, Pazarlama Stratejisti Laura Ries, WPP’ye bağlı Ogilvy&Mather Hindistan ve Güney Asya Başkanı ve Kreatif Direktörü Piyush Pandey ve M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici olacak.

Forum hakkında daha detaylı bilgiye www.mci.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.