Arabnet 22 Mart’da başlıyor

Ortadoğu dijital zirvesi “Arabnet 2011 Shift Digital Summit “, bu yıl Beyrut’da 22-25 Mart tarihlerinde düzenleniyor.

07.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Ortadoğu dijital zirvesi “Arabnet 2011 Shift Digital Summit “, bu yıl Beyrut’da 22-25 Mart tarihlerinde düzenleniyor. Arabnet Roadshow 2010’un devamı niteliğindeki buluşmada, Google, Microsoft, Techcrunch, Groupon, Ericsson, Nokia gibi dev markaların yanı sıra, Türkiye partneri olarak da Dekatlon Buzz Sosyal Medya İletişim Ajansı yer alıyor.

İlk olarak geçtiğimiz yıl “Arabnet Roadshow 2010” adıyla düzenlenen organizasyon kapsamında Ortadoğu’nun birçok kentinde uluslararası workshoplar düzenlenmişti. İkinci kez dijital sektörden yatırımcılar, şirket sahipleri ve kurumsal şirketlerin temsilcilerinin bir araya geleceği “Arabnet 2011 Shift Digital Summit”, bu yıl Ortadoğu’daki internet yasakları ve konuyla ilgili uzun süren tartışmaların üzerinden çok da geçmeden, 22 Mart tarihinde başlıyor. Türkiye partneri olarak buluşmada yer alan Dekatlon Buzz Sosyal Medya İletişim Ajansı’nın kurucu ortaklarından Vadi Efe de, Türkiye pazarı konusunda Ortadoğu’daki katılımcıları bilgilendirici bir sunum yapacak. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.