arabam.com yenilendi

Türkiye’nin en sevilen otomotiv sitesi arabam.com artık yeni yüzüyle daha kullanışlı, çekici...

07.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en sevilen otomotiv sitesi arabam.com artık yeni yüzüyle daha kullanışlı, çekici ve hızlı…

Türkiye otomotiv pazarından en güncel haberler,testler ve  90 bini aşkın ikinci el ilan ve pazardaki tüm 0 km araçların yer aldığı  arabam.com  gelişmiş bir üst menü yapısına sahip olan yeni görünümüyle gerçek bir otomobil platform olduğunu gösteriyor.

Mart 2010 verilerine göre her iki dakikada bir otomobilin yeni sahibini bulduğu arabam.com, yenilenen yeni yüzünü, kullanım kolaylığı sağlayan modülleri ve yeni reklam modellerini de, 29 Eylül 2010 itibariyle kullanıcılarına sunuyor. 

arabam.com’un Direktörü Orhun Akpınar, yeni yüzlerini şöyle dile getirdi:

Siteyi yenilemekteki amacımız, mevcut içeriğimizi seri ilan kısmımızla birleştirdik. Dolayısı ile son kullanıcıya bir referans sitesi sunmayı hedefledik. Dikey bir portal olan arabam.com artık rakipsiz içeriğini de ziyaretçilerin faydalanabileceği bir şekilde site içerisinde konumlandırıyor. Bu sayede araç almak ve satmak isteyenlerin başka kaynaklarda araştırma yapmadan tüm ihtiyaçlarını arabam.com’dan sağlayabilmesini amaçladık.

Ziyaretçilerimizin fikirlerini göz önüne aldık
Yeni yüzümüzle birlikte Türkiye’de otomotiv dünyasının tek referans kaynağı olmayı bekliyoruz. Tasarımımızın tüm adımlarında ziyaretçilerimizin bize gönderdiği mailleri göz önüne aldık. Bu sebeple yeni tasarımımızı ziyaretçilerimizin de beğenmesini umuyoruz.

Yeni ara yüzümüzün eskisine göre en büyük farklılığı ana sayfamızdaki manşet alanı oluşturuyor. Sitemizdeki ana fonksiyonlara tek bir ekrandan ulaşılmasını sağlayan bu yapı sayesinde otomobil haberlerinin de sitemizdeki önemini artırdık. Bunun yanında ilan detay sayfalarımızdaki yenilikle ilan arayanlara ilgilendikleri aracın test sürüş ve 2.el karne bilgilerine başka hiçbir sayfayı gezmeden ulaşma fırsatı sunar hale geldik.

Yeni reklam modelleri kullanılacak
Arabam.com standart bannerlar ve standart richmedia uygulamaların yanı sıra, birçok reklam projesi ile firmaların etkili geri dönüş almasını sağlıyor. Özellikle yeni tasarımızla birlikte advertorial reklamların etkisini daha da artırdık. Arama alanında text banner uygulaması gibi çok özel bir reklam modelini de hayata geçirdik. Ve bu reklamların hepsi etkili geri dönüşler sağlıyor. Websitesi+ E-Dergi + Mobil olmak üzere üç bacaklı reklam projelerimizle firmaların etkili dönüş almasını sağlıyoruz. Mobil tarafta hayata geçirdiğimiz Layar uygulamamız ise çok beğenilen bir uygulama ve buraya da reklam alımlarına başladık.  Layar uygulamamızdan, size en yakın araba ilanlarını bulmanız konusunda yardımcı olurken reklam modeli olarak da en yakın X bayisini, Y galerisini, Z şubesini bulmanızı sağlıyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.