Apple’dan resmi açıklama geldi

Apple piyasaya yeni çıkardığı iPhone 4’te kullanıcıların bir üretim hatası belirlemesi üzerine resmi bir açıklama yaptı...

29.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Apple piyasaya yeni çıkardığı iPhone 4’te kullanıcıların bir üretim hatası belirlemesi üzerine resmi bir açıklama yaptı. iPhone 4 kullanıcıları telefonu sol alt köşesinden tutmaları durumunda sinyalin kaybolduğunu farkettiler. Şikayetlerin artması sonucu Apple’ın sahibi Steve Jobs, “Siz de oradan tutmayıverin” dedi.

Apple’dan yapılan resmi tavsiye, “telefonu metal bant üzerindeki siyah şeridi kapatacak şekilde sol alt köşesinden tutmayın” dendi.  Apple, alternatif çözüm olarak müşterilere anteni koruyacak bir kılıf almalarını tavsiye etti. iPhone 4, 24 Haziran’da satışa çıktı ve dünyanın dört bir yanında binlerce kişi bu telefona sahip olabilmek için mağazaların önünden kuyruklar oluşturdu.  Çok sayıda iPhone 4 sahibi telefonun ele alındığında sinyal gücünün azaldığına dair şikayette bulundu. Sorunun daha çok doğal olarak telefonun hassas yerine dokunmak zorunda kalan solak kullanıcılarda görüldüğü belirlendi.

cnnturk.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.