MediaCat

Üç şehrin hikâyesi

Paris, Lyon ve Marseille’i bir de iPhone kamerasından izleyin.

Üç şehrin hikâyesi

Yurtdışına seyahat etmek isteyen pek çok insanın günün birinde gidip görmeyi hayal ettiği Avrupa ülkelerinden biri Fransa. Tarihi ve geçmişten bugüne sırtlandığı klişelerle Fransa’nın en turistik şehirleri arasındaysa ilk sıralarda hiç şüphesiz Paris geliyor.

Ancak her şehrin olduğu gibi Paris’in de klişelerden uzak, bugününü anlatan, kendine has bir gerçekliği var… ve Marseille’in… ve Lyon’un.

Apple Fransa, “Shot on iPhone” kampanyası kapsamında Paris, Lyon ve Marseille sokaklarını arşınlayarak bu üç şehrin müzikal ve görsel kimliklerini meraklı gözlerin seyrine sunuyor. Fransız yönetmen ve fotoğrafçı Axel Morin imzalı üç spottan oluşan kampanyada her bir şehre farklı bir sanatçı, kendi müziğiyle eşlik ediyor.

Görüntülerin iPhone ile çekildiği kampanyaya ses veren Lomepal (Paris), Reef (Marseille) ve Chilla (Lyon) tarafından seslendirilen şarkılar da iPhone X’te kaydedilmiş. Dileyenlerin, şarkılara Apple Music’ten ulaşabileceklerini de ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.