ANINDA PAZARLAMA

internet dünyasının pazarlama gurularından biri olan Michael Tasner, yeni kitabı ANINDA PAZARLAMA ile izlememiz gereken yolları en pratik ve etkili şekilde gösteriyor.

14.02.2011 - 00:00 | MediaCat

İnternet dünyası büyüdükçe önümüzdeki kapılar açılmaya ve fırsatlarımızı zenginleştirmeye devam ediyor. Sosyal medya kanalları ve yeni medya platformlarından hangisinin bize uygun olduğunu ve hangi stratejilerle yararlanmamız gerektiğini söyleyecek rehberlere de ihtiyacımız artıyor. İşte internet dünyasının pazarlama gurularından biri olan Michael Tasner, yeni kitabı ANINDA PAZARLAMA ile bize izlememiz gereken yolları en pratik ve etkili şekilde gösteriyor.

Gerilla Pazarlama’nın uzman yazarı Jay Conrad Levinson’ın önsözünü yazdığı ANINDA PAZARLAMA, ilk yayımlandığı günlerde dijital pazarlama dalında en çok ses getiren kitaplardan biri oldu. Ne satarsanız satın, kimle rekabet ederseniz edin, şirketiniz ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, bu kitap size fazlasıyla yardımcı olacak.

Michael Tasner, 2000 yılında Taz Solutions, Inc.’i kurdu; şirketini internet stratejisi ve pazarlama alanlarında önde gelen isimlerden biri haline getirdi. Birçok Fortune 1000 şirketine danışmanlık yaptı ve onlara “anında pazarlama”nın yollarını gösterdi.

“Pazarlama ve iş dünyasındaki hızlı değişimler sonucunda, doğru adımı atmak artık bir zorunluluk oldu. Artık ‘ya yaparsın ya yok olursun.’ Anında Pazarlama okurlara kazanmanın en doğru araçlarını sunacak.”

Jeffrey Hayzlett, Kodak

“Bu kitabı şiddetle tavsiye ederim! Dünyanın en iyi pazarlama beyinlerinden birinden ders almak isteyen herkesin okuması gereken bir kitap!”

Bill Bartmann, iki kez Yılın Ulusal Girişimcisi seçildi, Billionaire Business Systems kurucusu

Yazar: Michael Tasner
Çeviri: Aytül Özer
Editör: Yankı Eki
Genel Yayın Yönetmeni: Pelin Özkan
Yayın Koordinatörü: Tuba Yılmaz
Ebad: 14,5×21,5 cm
Sayfa Sayısı: 268
Cilt: Amerikan
ISBN: 978-605-5755-75-1

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.