MediaCat

Angry Birds 2 lansmanı W+K’ya emanet

Rovio, uzun süredir beklenen oyun için Wieden + Kennedy Londra ekibinden destek alıyor.

Angry Birds 2 lansmanı W+K’ya emanet

Her ne kadar ilk Angry Birds oyununun ardından geçen 6 yılda 14 farklı Angry Birds versiyonu yayınlanmış olsa da, hiçbirisini orijinal oyunun devamı olmaya layık görmeyen geliştirici Rovio, geçtiğimiz haftalarda “Angry Birds 2”yi duyurdu.

Yeni oyunun lansmanı için Wieden + Kennedy Londra ekibi ile çalışan marka, ilk reklam filmini de yayınladı. Yapımcı Riff Raff’den François Rousselet’in yönettiği film Bahamalarda, Big Major Cay’de çekilmiş. “Yüzen domuzların evi” olarak da bilinen Big Major Cay’deki çekimlerin görüntü yönetmenliğini Martin Ruhe üstlenmiş. Post prodüksiyonda ise The Mill imzası var.

W+K lansman kampanyası için bir de “Instagram’ın Zengin Çocukları” (Rich Kids of Instagram) hesabından ilhamla “Instagram’ın Kendini Beğenmiş Domuzları” (Smug Pigs of Instagram) isimli bir hesap açtı. Adada günlerini gün eden keyif düşkünü yumurta hırsızlarının lüks içindeki yaşamlarını konu alan hesap ile marka, sosyal mecralardan oyuncu kazanmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.