Andre Agassi ve klonları

10 yılın ardından kortlara geri dönen efsane tenisçi bu kez yalnız değil.

02.09.2016 - 14:19 | Arzu Nilay Kocasu

Andre Agassi ve klonları

Yeteneği, duruşu, tarzı ve saçlarıyla tenis kortlarının en meşhur isimlerinden ve en kıymetli sporcularından biri olan Andre Agassi, 10 yıllık ayrılığın ardından, daha önce 1994 ve 1999 yıllarında şampiyon unvanını kazandığı US Open’da mücadele etmek için oyuna geri döndü.

Geri dönüşünün temelinde sportif yeteneklerini sergilemekten ziyade maddi durumu yetersiz çocukların eğitimine katkıda bulunmak yatan Agassi ile işbirliği yapan Lavazza, birlikteliklerini bir reklam filmiyle duyurdu.

“Yalnızca tenis tutkumu paylaşmakla kalmayıp çocuklara ve eğitime karşı ahlaki bir adanmışlık da besleyen Lavazza’yla işbirliği yapmaktan çok gururluyum” diyen Agassi Lavazza’nın yeni marka sözcüsü olurken, marka, US Open sırasında satılan her bardak kahve için Andre Agassi Foundation for Education’a bir dolar bağışta bulunmayı taahhüt ediyor.

Yeni birlikteliği bir reklam filmi ve New York City’de gerçekleşen bir gerilla etkinlikle taçlandıran ikili, Andre Agassi’nin geri dönüşü şerefine, tenisçinin 80’lerdeki görünümü temel alınarak giydirilip hazırlanmış 150 Agassi “klonunu” hayranlarıyla buluşmaları için New York City’ye yolladı.

Andre Agassi ve klonları

Kaynak: Lost E Minor, CNN

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.