Amazon Türkiye faaliyetlerine başladı

Tüketiciler bugünden itibaren Amazon.com.tr’den alışveriş yapabilecekler.

19.09.2018 - 09:36 | MediaCat

Dünyanın en değerli 500 markası açıklandı

E-ticaret devi Amazon, bugün itibarıyla Türkiye pazarına ilk adımı attı. Bu sabah erişime açılan Amazon.com.tr adresine girenleri, markanın faaliyetlerine başladığını duyurduğu mesajı karşılıyor.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, konu ile ilgili olarak, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.” dedi.

Türkiye’deki tüketiciler, Amazon Alışveriş mobil uygulaması, internet sitesi ya da mobil tarayıcılar üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Markanın Amazon Türkiye ailesini tanıttığı videosu ise şöyle:

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.