Altınyıldız İran pazarında

Türkiye yünlü kumaş pazarının lider markası Altınyıldız İtalya, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şirket ve yönetim ofislerinden sonra...

29.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye yünlü kumaş pazarının lider markası Altınyıldız İtalya, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şirket ve yönetim ofislerinden sonra İran’ın başkenti Tahran’da yüzde 100 Altınyıldız sermayeli Altınyıldız Pars adıyla şirket açtı.

17 Nisan Cumartesi günü açılan Altınyıldız Pars, Tahran’ın en prestijli alışveriş merkezi olan Negar Tower’da İranlı perakendecilerin hizmetine girdi. İran pazarına oldukça iddialı bir giriş yapma kararında olan Altınyıldız Pars, Tahran’da yünlü kumaşları dışında hazır giyimi kapsayan tüm ürün gamı ile yer alıyor.

Altınyıldız, İran için 2010 yılı satış hedefini erkek ve kadın birlikte olmak üzere 100 bin takım elbise olarak belirledi. 2011 yılı için hedef, 500.000 parça olarak belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.