Altınbaş Holding’te yeni atama

Altınbaş Holding İletişim ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı Görevine Prof. Dr. Emre Alkin...

26.05.2008 - 15:55 | MediaCat

Altınbaş Holding İletişim ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı Görevine Prof. Dr. Emre Alkin atandı.

Enerji, finans, mücevherat ve lojistik sektöründeki yatırımlarıyla Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Altınbaş Holding’in İletişim ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı görevine Prof. Dr. Emre Alkin getirildi.

Prof. Dr. Emre Alkin Altınbaş Holding İletişim ve İş Geliştirme Grup Başkanı olarak, Altınbaş Holding’e bağlı tüm şirketlerin kurumsal iletişim danışmanlığı ve iş geliştirme sorumluluğunu üstlenecek.

Prof. Dr. Emre Alkin; 1991’de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi’nde lisansüstü eğitimini tamamladı. 1997 yılında “doçent”; 2002 yılında ise “profesör” unvanını aldı.

1999-2003 yılları arasında İMKB Başkan Danışmanlığı, 2003 yılında EVG Menkul Değerler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve aynı sene TİM Genel Sekreterliği, Vergi Konseyi Üyeliği görevini yürüten Prof. Dr. Emre Alkin; A Yatırım Menkul Kıymetler’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Anadolu Vakfı mütevelli heyet üyeliği görevine devam etmektedir. Çeşitli gazetelerde ekonomi köşe yazarlığı, 1998-2003 yılları arasında KANAL9, BRT, TV8, SKYTÜRK gibi televizyon kanallarında ekonomi haber yorumculuğu yapan Prof. Dr. Emre Alkin, son olarak Smile Holding’te Genel Koordinatör olarak görev yapmaktaydı.
Prof. Dr. Emre Alkin’in ayrıca “Risk Management”,”Finansal Aracılığın Evrimi”, “Bankalarda Risk Yönetimine Giriş”, “Dünden Bugüne Gaziantep” isimli 1’i İngilizce olmak üzere 4 kitabı yanında çok sayıda rapor ve makalesi bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.